Poma submersibila Pedrollo 6SR36/13-PD
Codul produsului: 496B3613A
zero percent
0%
12 luni
Aveți dificultăți în alegerea echipamentului sau în instalarea corectă a acestuia?
marker
Magazinul nostru este deschis pentru dumneavoastră la adresa:
str. Vissarion Belinski 71
delivery
Livrare gratuită în oraș și livrare rapidă în toată Moldova!
Caracteristici tehnice
Conținutul maxim de nisip în apă, g/m³
100
Putere, kW
13,0
Greutate, kg
102,0
Țara de origine brand
Italia
Metoda de instalare
Verticală
Materialul corpului
AISI 316
Temperatura maxima apa, °C
+35
Inaltimea maxima de pompare, m
152
Tip motor
Trifazat
Debit maxim de apa, m³/h
48,0
Material Impeler
Noryl
Înalțimea tehnica, mm
Grad de protecție
IP68
Diametru, inch
Descriere
Principalele caracteristici tehnice includ:
- Putere: 13 kW
- Tip motor: Trifazat
- Material rotor: Rotorul este realizat din material Noryl, asigurând eficiență și durabilitate.
- Greutate: 102 kg
- Diametru: 149,5 mm
- Țara de origine a mărcii: Italia
- Temperatura maximă a apei: +35°C
- Metoda de instalare: Verticală, potrivită pentru utilizare în puțuri adânci.
- Înălțime tehnică: 2733 mm
- Grad de protecție: IP68 (protejată împotriva prafului și complet etanșă)
- Conținutul maxim de nisip în apă: 100 g/m³
- Diametru conexiunii: 3 inch (7,62 cm)