Conditioner Mitsubishi Electric Inverter MSZ-AP35 VGK-MUZ-AP35 VG
Codul produsului: 646002
zero percent
0%
12 luni
Aveți dificultăți în alegerea echipamentului sau în instalarea corectă a acestuia?
marker
Magazinul nostru este deschis pentru dumneavoastră la adresa:
str. Vissarion Belinski 71
delivery
Livrare gratuită în oraș și livrare rapidă în toată Moldova!
Caracteristici tehnice
Consum en. electrică la răcire, kW
1,0
Regulare viteza ventilator
Da
Consum en. electrică la încălzire, kW
1,0
Diapazonul temperaturilor de funcționare, racire, °C
Consum aer
684
Diapazonul temperaturilor de funcționare, încălzire, °C
Wi-Fi
Încorporat
Agent frigorific
R32
Lungime maxima trasa, m
20
Inaltime cadere maxima, m
Dimensiune bloc intern, mm
798x219x299
Dimensiune bloc extern, mm
800x285x550
Clasă energoeficienta
A++
Greutatea bloc intern, kg
10,5
Nivel zgomot, dB
24
Greutatea bloc extern, kg
31,0
Diametru conexiunii, inch
1/4x3/8
Regimuri de baza
Racire / Incalzire / Uscare / Ventilare
Suprafata incaperii, m²
35
Regim uscare
Da
Putere, BTU
12 000
Regimuri adaugatoare
Distribuție uniformă a aerului
Compresor
Inverter
Regim ventilare
Putere la răcire, kW
3,5
Filtru aer
Putere la încălzire, kW
4,0
Timer oprire/pornire
Descriere
Caracteristici cheie:
Puterea de răcire și încălzire: Aerul condiționat cu o putere de răcire de 3,5 kW și încălzire de 4,0 kW este ideal pentru camere de până la 35 m². Acesta face față cu ușurință menținerii unei temperaturi confortabile atât în zilele fierbinți de vară, cât și în nopțile reci de iarnă, asigurând un climat optim pe tot parcursul anului.
Consum redus de energie: Consumul de energie în timpul răcirii este de 0,99 kW, iar în timpul încălzirii este de 1,03 kW, confirmând eficiența și economia de energie în utilizare.
Design compact: Unitatea internă are dimensiuni de 798x219x299 mm, iar unitatea externă de 800x285x550 mm. Aceste dimensiuni compacte permit integrarea ușoară a aerului condiționat în orice interior, fără a afecta estetica acestuia.