Conditioner INVENTOR ARIA Inverter AR5VI-24WFR / AR5VO-24 24000 BTU
Codul produsului: 842132
zero percent
0%
12 luni
Aveți dificultăți în alegerea echipamentului sau în instalarea corectă a acestuia?
marker
Magazinul nostru este deschis pentru dumneavoastră la adresa:
str. Vissarion Belinski 71
delivery
Livrare gratuită în oraș și livrare rapidă în toată Moldova!
Caracteristici tehnice
Filtru aer
Da
Putere la răcire, kW
7,0
Timer oprire/pornire
Putere la încălzire, kW
7,3
Regulare viteza ventilator
Da
Consum en. electrică la răcire, kW
2,4
Diapazonul temperaturilor de funcționare, racire, °C
Consum en. electrică la încălzire, kW
2,2
Diapazonul temperaturilor de funcționare, încălzire, °C
Consum aer
1020
Wi-Fi
Încorporat
Agent frigorific
R32
Lungime maxima trasa, m
30
Inaltime cadere maxima, m
20
Dimensiune bloc intern, mm
1080x226x335
Dimensiune bloc extern, mm
845x363x702
Greutatea bloc intern, kg
13,0
Clasă energoeficienta
A+++
Greutatea bloc extern, kg
50,0
Nivel zgomot, dB
26
Regimuri de baza
Racire / Incalzire / Uscare / Ventilare
Diametru conexiunii, inch
Regim uscare
Suprafata incaperii, m²
70
Regimuri adaugatoare
Modul Wfi
Putere, BTU
Regim ventilare
Compresor
Inverter
Descriere
Puterea de răcire a acestui aparat de aer condiționat este de 9,40 kW, iar puterea de încălzire este de 10,40 kW. Consumul de energie electrică pentru răcire este de 2,40 kW, în timp ce pentru încălzire este de 2,17 kW. Dispozitivul este dotat cu un filtru de aer încorporat pentru îmbunătățirea calității aerului din încăpere.
Dimensiunile unității interioare sunt de 1080x226x335 mm, în timp ce dimensiunile unității exterioare sunt de 845x363x702 mm. Greutatea unității interioare este de 13,0 kg, iar a celei exterioare este de 50,0 kg.